Food & Beverage

Bolo Group poskytuje podporu zahraničným klientom, ktorí majú záujem o výnimočné potravinové výrobky a o potraviny na zaradenie do distribučných sietí.

 

Podporovať proces internacionalizácie malých, stredných aj veľkých podnikov v produktových oblastiach, ktoré najviac odzrkadľujú špecifickosť územia, za účelom zvyšovania vývozu poľnohospodársko-potravinárskych produktov na zahraničné trhy.

 

Naša podpora sa zakladá na vytvorení priameho kontaktu medzi klientami a výrobcami talianskych výrobkov, sprostredkovaní obchodných rokovaní a logistike výrobkov.

Firmy

Boscovivo

Boscovivo vznikla v roku 1982 ako dielo Alfredo Landucci a Franca Bianchini nel 1982.
Všetko sa začalo zápalom a láskou pre produkt zeme známy na celom svete ako diamant kuchyne: Hľuzovka. V priebehu rokov, okrem výberu a propagácie šírenia pravej talianskej hľuzovky, ktorá je inšpiráciou rodiny Landucciovcov, vytvorili široký výber výrobkov jedinečnej chuti s hľuzovkou.

Kreativita, vývoj, nekončiace zlepšovanie výrobkov, pozornosť na požiadavky klienta, vysoko kvalifikovaní spolupracovníci, inovatívne technológie, ktoré rodina Landucciovcov využíva na svojich produkčných líniách, no nielen to, načrtávajú budúce obzory firmy Boscovivo.
Výnimočná kvalita produktov Boscovivo bola uznaná najvýznamnejšími talianskymi a medzinárodnými autoritami v kulinárskej oblasti, získala mnohé ocenenia.

Via dei Boschi 34, loc. Badia al Pino – 52041 Civitella in Val di Chiana (AR)
+39 0575 410396        

Casale Ciaffardini

Poľnohospodárska firma Casale Ciaffardini na rozprestiera na pahorkoch v regióne Umbria, každý deň ju pohľadí slniečko a svieži vánok.
Vyrábame kvalitné hrozno a extra panenský olivový olej pod ochrannou známkou DOP Umbria a Kascher.

V našej firme aplikujeme princípy poľnohospodárstva so zameraním na ochranu životného prostredia, staráme sa o ochranu pôdy vo viniciach a olivových hájoch, zvyšujeme kvalitu produktov s primárnou pozornosťou zameranou na pivnice a produkciu oleja.

Località Poggente, 33 – 05018 Orvieto (TR)
+39 366 8906563        

Casale Pozzuolo

V srdci Antickej toskánskej Maremmy v obci Cinigiano, neďaleko od rieky Orcia, konkrétne v obci Borgo santa Rita sa majestátne týči Casale Pozzuolo, nádherný Dovolenkový dom v Maremme ktorý vznikol z pôvodnej starobylej usadlosti z polovice 11. storočia. V Casale Pozzuolo prežiť dovolenku, letnú alebo zimnú, je najlepšia príležitosť stráviť čas ponorený do okolitej prírody Maremmy, ponorený v magickom údolí, ktoré prináša kľud a regeneráciu zo stresu mestského života.
V tomto zemepisnom kontexte výnimočnej hodnoty a magickej atmosféry je Casale Pozzuolo s celou svojou krásou pripravený prijať svojich hostí a hýčkať ich v priestoroch plných vôní a výnimočnej intenzity, vnorený do pravej a vidieckej prírody.
Príbeh Casale začína v polovici roku 1100: nepriaznivý osud zapríčinil jeho prevod z majetku rodiny Piccolomini až do dŕžav rodiny Senesi a následne rôznych nájomcov až do príchodu prvej generácie rodiny Galluzzi, ktorá je do dnešných dní majiteľom tohto nádherného kúska raja. Po piatich generáciách sú Galluzziovci stále na mieste, s ktorým sú úzko spätí, so svetom vína a krásy zosobnených v Casale Pozzuoli, a sú pripravení prijať svojich hostí, aby im sprostredkovali nádherné momenty v Maremme, ktoré si odnesú uzavreté vo svojich srdciach ako vzácnu spomienku.
«Moja vášeň sa rodí z príbehu týchto oblastí, zasvätených pestovaniu viniča od antiky. Jedného dňa som vo figovom háji sľúbil môjmu dedovi, že zrekonštruujem celý Casale a obnovím pestovanie viniča»
Daniele Galluzzi

Strada provinciale, 64 – 58044 Loc Santa Rita Cinigiano (GR)
+39 347 7564988        

Dama Srl

Sme remeselná výrobná firma špecializovaná na prípravu hotových jedál. Boli sme jednými z prvých talianskych výrobcov ktorý sa rozhodli ísť cestou konzervácie hotových jedál teplotou okolitého prostredia.
Naše výrobky nevyžadujú na uskladnenie chlad, sú bez pridaných konzervantov, všetko vďaka procesu sterilizácie vo vysoko tlakovom autokláve. Vyvážený mix vysokej teploty a tlaku nám umožňuje garantovať našim výrobkom priemernú dĺžku skladovateľnosti shelf life 12 mesiacov, pri súčasnom zachovaní nezmenených organolektických charakteristík.
Medzi našich najvýznamnejších klientov môžeme zaradiť americkú leteckú spoločnosť United, pre ktorú sme palubnému personálu, hlavne pilotom, dodávali naše pripravené jedlá. Našim klientom je aj kórejská spoločnosť Starluxe Corporation, so sídlom v Seoule, ktorej dodávame výrobky made in Italy pre desiatky Coffee Been.
V Nemecku je naším klientom Tuttoitaliano GmbH & co a v Poľsku Glutenex sp.
V Taliansku naše bezlepkové výrobky, certifikované a s možnosťou odrátania z daní sa predávajú v lekárňach prostredníctvom spoločnosti F.T.H.SRL.
V rámci reťazca Coop predáva naše výrobky pod značkou Pronti Via, náš distribútor Gusto in Cucina srl. Vyrábame aj hotové jedlá pod značkami klientov a privátnymi značkami.

Naša spoločnosť vznikla v roku 1999 pôvodne ako rodinná cateringová firma. Myšlienku vývoja hotových jedál prišla v roku 2006, kedy sme začali vyrábať čerstvé jedlá pre lokálny trh sektora HORECA.
Výrobky teploty okolitého prostredia sme začali vyrábať až v roku 2017 a od roku 2018 sú certifikované vďaka štúdii, ktorú sme realizovali v spolupráci so SSICA v Parme.

Naša vízia je prinášať naše výrobky až do kuchyne každého, náš referenčný trh je široký a rôznorodý, aby sme boli schopní uspokojiť všetky chute a nároky každého.
Naša misia je udržateľnosť remeselného charakteru našej výroby, využitie lokálnych surovín vysokej kvality, zabezpečovanie prísnych kontrol použitých vstupných surovín a celej výrobnej línie.

Elena Borra Distillati

V roku 1933 v starom mlyne z 15.storočia začal Ugolino destilovať hrozno z pahorkov oblasti Langhe, Monferrato a Roero. Dnes Elena Borra s dcérou Caterina Borra sú už štvrtou generáciou destilátorov, všetci prišli na svet s vôňou grappy v nosných dierkach.
Vôňa jemných pahorkov posiatych viničmi Nebbiolo, Arneis, Moscato, Barbera, Dolcetto, všetky sú vínami nášho kraja Piemonte.
Vytrvalosť a láska k našej práci nám umožnili pokračovať vo výrobe a objavovaní toho najlepšieho, vždy však úzko prepojení s naším remeslom. V knihe L’Italia della Grappa, z v roku 1970, sa o našej Grappe píše, že “je ako vodopád zvončekov, ktoré ti vyzváňajú v ústach a ďalej pokračujú blahodárnym pôžitkom”.
Vždy nás teší môcť stráviť čas s ľuďmi, ktorí nás aj len zo zvedavosti poctia svojou návštevou, stanú sa pre nás stále novým podnetom na výrobu výnimočných grappe pre vybraných znalcov.

Via Molino Vecchio 10 – 14055 Motta di Costigliole d’Asti (AT)
+39 0141 969285        

Evo Sicily

Duša spoločnosti
Carmen a Giusy, dve ženy a matky, spojené zápalom a láskou k oleju a vínu. Embrace vzniklo ako vyjadrenie odhodlania priradiť správnu hodnotu výrobku, ktorý je výsledkom znalostí a zdrojom zdravia, ktorý je schopný interpretovať a sprostredkovať toto jedinečné miesto na zemi: SICÍLIU, ostrov, ktorý v priebehu storočí pohostinne prijal rôzne národy a kultúry vo svojom všeobjímajúcom objatí.

Silný odkaz na pôvod a históriu našich predkov, hĺbkové štúdium v oblasti a nekončiaca výzva z inovácií nás doviedli až k vytvoreniu výnimočného extra panenského olivového oleja, v ktorom sa snúbia všetky aspekty tejto nádhernej zeme.

Via della Vittoria Cort. 2/A n.26/A – Menfi (AG)
+39 393 9170166        

La Fenice
logo_lafenice

“La Fenice” sen, ktorý sa stal skutočnosťou; túžba vytvoriť produkt zahĺbený do tradícií území oblasti Ciociaria. La Fenice chce ponúknuť skoro zabudnuté chute, vône, emócie, znovu objaviť remeselnú výrobu jedinečného receptu „ od babky“. Cieľom spoločnosti je ponúknuť niečo, čo má svoje korene v najstarších roľníckych tradíciách, upriamuje pozornosť na obnovenú a vycibrenú chuť, aby sa stretla so stále náročnejším a pozornejším publikom, vyžadujúcim stále vyššiu kvalitu a vycibrenosť.
Cieľom La Fenice je osloviť najvyberanejšie jazýčky, šíriť náš zápal a sprostredkovať lásku pre výnimočné veci.

La Fenice sa vzďaľuje od stereotypu sladkého a príliš alkoholického produktu. Podobné výrobky na trhu majú vyšší obsah alkoholu od 25 % Vol. do 30 % Vol., naša Spoločnosť sa naopak rozhodla udržať nižší stupeň alkoholu (18,50 % Vol.), čo nám v dôsledku umožnilo znížiť množstvo pridaného cukru. Toto všetko, aby sme dosiahli vyrovnaný výrobok a aby sa ocenili jeho hlavné zložky: víno, čisté Cesanese z obce Olevano Romano (Cantina Buttarelli), štruktúrované a výrazného charakteru, s jednoznačným odkazom na bobuľové ovocie; višne, nádherné ovocie nezameniteľne trpkej e jednoznačne výraznej chute; biela mandľa, ktorá výsledku dodáva jemnú vôňu a dokáže všetko delikátne prepojiť do konceptu sviežosti a skoro zabudnutej chute. La Fenice je novinkou v enogastronomickej panoráme; so svojím nízkym obsahom alkoholu, ktorý je výsledkom macerácie višní vo víne a vyrovnanosti vôní a chutí ponúka široké možnosti využitia: ako dezertné víno, alternatíva k likérom alebo klasickým destilátom alebo ako „posilnené“ víno na spárovanie s rôznymi dezertami, koláčikmi alebo kvalitnou čokoládou.

Registrovaná kancelária: Via Aldo Moro, 245 – Frosinone
Operačné veliteľstvo: Via degli Olmetti, 5 – Formello (RM)
+39 329 8133991 / +39 3281640497        

Freezerino
Logo-Freezerino

Spoločnosť Enofoams SRL vznikla vďaka myšlienke a výrobe skutočne inovatívneho produktu v gastro sektore e zariaďovaní interiérov: freezerino, prenosný chladiaci obal na fľaše vína (šampanské, voda, nealko), riadne patentované Made In Italy.

Spoločnosť sa zaoberá všetkými etapami výroby: od výroby foriem cez balenie až po predaj.

Longobardi, majitelia spoločnosti sa dlhé roky pohybovali v oblasti výroby, remeselne vyrábali kožené kabelky a doplnky pre ženy z kože aj z iných, výnimočných materiálov pre butiky Haute Coutre a zaoberali sa výrobou reklamných predmetov.

Získali významnú skúsenosť pri spracovaní rôznych typov kože a technika využitá pri preformovaní polymerických tvarov im umožnili vytvoriť Freezerino, skutočne inovatívnu myšlienku, keďže dokáže spojiť úžitok s pohodlím, vďaka vnútornému vysoko izolačnému materiálu a elegancii použitých vonkajších materiálov, ako sú koža, textília, slama, doplnené o akékoľvek dekorácie alebo obrázky, podľa vkusu a želania klienta.

Via Garibaldi 16A – Alba Adriatica (TE)
+39 329 6324079        

Luteraia

V srdci Toskánska, neďaleko Montepulciana, vznikla Luteraia.
Dokonalý pahorok pre magickú vinicu. Naša rodina už niekoľko generácií udržiava túto náročnú, ale štedrú skutočnosť. Pozemky Luteraia , ktoré nám každý rok dokážu priniesť zdravé a autentické hrozno, z ktorého dorábame naše prírodné, tmavé a biodinamické vínka.

Tri vinice a tri generácie našej rodiny. Dedo Marino založil prvú vinicu v ´57, pokračoval môj otec Sergio v ´93 a nakoniec som nastúpil ja, Andrea v 2003. Z tejto synergie viničov vznikajú naše vína:
Il Canaiolo prináša rafinovanosť.
Il Mammolo pre jemnosť.
La Malvasia Bianca pre eleganciu.
Il Trebbiano pre radosť.
Il Sangiovese pre štruktúru a dlhovekosť.
Il Merlot pre farbu a oblosť.

V Luteraie sa ku všetkému pristupuje holistickým princípom, využívame našu “Farebnú Filozofiu” ktorá zahŕňa tradíciu aj inováciu. Ručný zber na zachovanie zdravia hrozna, prírodná biostimulácia pre vinič, synergický kompost pre korene, spontánna a prírodná výroba vína za pomoci drahých kameňov a kryštálov.

Vína v Luteraia sa dorábajú vo viniciach, neskôr v pivnici sa ukážu v plnej kráse. Keď sa spoja srdce, rozum a vášeň, výsledok nemôže byť iný, ako poctivé a zdvorilé vína pre každého degustátora. A toto je náš výber a naše smerovanie.

Výroba vína indaco znamená pevne veriť vo svoje presvedčenie, kedy sa aj sen môže stať skutočnosťou. Kryštály pri fermentácii podľa Mesačných fáz, biodinamický kalendár a ešte oveľa viac, dovoľujú vínam Indaco byť preferované všetkými, zanechávajúc euforický pocit pohody a láskavosti.

S Luteraiou sme tradícia, inovácia s Luteraiou a predovšetkým s vínami indaco, Lidea, Loseé a Lemuria.

Senzorický zážitok s Lemuriou je to, čo mení víno na cennú a nezmazateľnú spomienku. Víno neprekonateľné s akoukoľvek gurmánskou lahôdkou sa pohybuje harmonicky medzi chuťami, ktoré stretne, každú špecialitu premení na explóziu chutí a radosti. Víno s amfotérnymi vlastnosťami, ktoré je schopné zachytiť osobnosť každého z nás a prostredníctvom komplexu senzorických vnemov priniesť možnosť uchopiť našu esenciu.

Via Luteraia 4 – 53045 Acquaviva di Montepulciano (SI)
+39 324 8049302        

Nepos Villae
LOGO-VETTORIALE-NEPOS-VILLAE

Očarujúca usadlosť z 15.storočia a prestížna vinica v srdci pôvodnej Valpolicella. Nepos Villae je zhmotnením sna famiglia Ruffo, sna, ktorý vznikol z antických koreňov, ako dosvedčujú sudy s dátumom výroby 1875 v historickej pivnici a z území zasvätených viniču po tisícročia.

Gianfranco a jeho deti Anna, Francesco a Lucia, sú ochrancami týchto historických tradícií pestovania a dorábania vína; zápal, zanietenosť a lojálnosť pôvodných hodnôt nájdeme vo vínach v pivnici, vínach, ktoré dokonale vystihujú územie a jeho tradície v kontexte výnimočnosti a originality.

Príbehy vína a života vo vinici. Valorizácia historickej vinice a jej zhmotnenie vo fľaši.

Ruffovci dali hlas tomuto šperku z údolia Negrar, je úprimným tribútom ženám a mužom žijúcim od pradávna v týchto oblastiach; “nepos”, dnešní vnuci, ktorí hľadia do budúcnosti cez objektív vlastnej minulosti.

Via Rita Rosani, 1 – 37024 Villa di Negrar (VR)
+39 329 5345126 / +39 348 5844766        

Pandilù

Kreatívne objavy šéfkuchárky Luz

Príbeh Pandilù má začiatok v mestečku Buenaventura, presnejšie v srdci domácnosti pani Luz Dary Suarez. Od starej mamy si Luz osvojila dlhoročnú tradíciu pôvodnej kolumbijskej kuchyne, založenej na Empanadas, kapsy z kysnutého cesta, ktoré plní plnkami najrôznejších chutí a Arepas, na štýl focacce, ktoré sa podávajú s chutnými omáčkami a rozličnými druhmi syrov. Je to tradícia, ktorú šéfkuchárka znovu a znovu objavuje a prináša klientom v ponuke produktov línie Pandilú, za výdatnej podpory štýlu, techniky a kultúry starej dobrej klasickej talianskej kuchyne.

Via Appia Nazionale, 218 – 81100 Caserta (CE)
+39 328 227 3102        

Paola Loi Agrocasearia

Spoločnosť vznikla spojením skúseností rodín Loi a Uleri a zhmotnila sa nielen v chove oviec, pestovaní a výrobe vlastných kŕmnych zmesí, ale aj v konečných výrobkoch z čerstvého ovčieho mlieka, syroch, ricotte, jogurtoch a ďalších produktoch, ktoré sú aktuálne vo vývoji.
Našu činnosť vykonávame za dôsledného dodržiavania tradičných remeselných postupov, vždy však spĺňame všetky platné hygienické normy.
Spoločnosť pracuje na dosiahnutí vysokej kvality svojich výrobkov a utváraní obrazu spoľahlivosti, dôkazom je každodenné dôsledné dosahovanie výnimočnosti výrobkov, ktore sa do povedomia širokej verejnosti dostali aj vďaka vysielaniu špeciálneho vydania programu Geo&Geo v roku 2010 na celonárodnom televíznom kanáli verejnoprávnej televízie.

Toscana – Loc. Cupi, 53 – 58051 Magliano in Toscana (GR)
Lazio – Località Roggi Podere, 13 – 01011 Canino (VT)
+39 328 358 0528        

Perla del Mediterraneo

La Perla del Mediterraneo je syráreň, ktorá vyrába byvoliu Mozzarellu Bufala a ďalšie syrové špeciality výnimočnej kvality neďaleko svätýň v Paestum (SA).
Spoločnosť vznikla v ´90 rokoch vďaka odhodlaniu Davideho a Pasqualeho Colangelo. Byvolia Mozzarella di Bufala DOP spoločnosti La Perla del Mediterraneo sa vyrába z čerstvého, zdravého mlieka z prísne vyberaných maštalí výhradne z oblasti Piana del Sele. Výrobný proces kombinuje stáročné remeselné procesy výroby syra s najmodernejšími technológiami v oblasti výroby. Toto spojenie tradícií a inovácií je predpokladom výnimočných výsledkov v zmysle rýdzosti, čerstvosti a vône. Spoločnosť kladie vysoký dôraz na kvalitu a na bezpečnosť, ktorú garantujú každodenné kontroly mlieka a celého výrobného procesu.
Vyrábame široké portfólio výrobkov: okrem tradičných produktov z byvolieho mlieka ako Mozarella (aj bez laktózy), Pletenička, parený syr Provola, Ricotta, Maslo, čerstvý natierací syr a jogurt, vyrábame aj produkty špeciálnych rozmerov ako Perly (15g), väčšie Mozzarellony (500g), a Pletence (2kg).

Via Provinciale, 212 – Loc. Ponte Barizzo – 84047 Capaccio Paestum (SA)
+39 0828 871 097        

Tenuta Pietramora

Ubehlo už 19 rokov odo dňa, kedy sme po náročnom hľadaní objavili tento pahorok a okamžite sme sa cítili ako v nečakanom raji. Pozícia je strategická, sme vystavení poryvom morských vetrov z diaľav, hladia vinice, popukanú zem, prenikavé vône lesa, olivové háje na príkrych úbočiach a farby okolitých platanov.

Dokonalý obraz, ktorý vytvára a jasne vyjadruje charakter nášho Morellino di Scansano, komplex pocitov Maremmy v jednom názve, Tenuta Pietramora z Colle Fagiano.

Dôverovali sme nášmu jedinečnému hľadaniu charakteru Sangiovese maremmano, verili sme mu v priebehu času, naučili sme sa spoznávať prejavy nášho územia, pozorovali sme ho, načúvali sme mu, pochopili sme ho, dovolilo nám odhaliť svoju najhlbšiu osobnosť, svoje tajomstvá, svoje bohatstvo, vyzdvihnúť prepojenie výrazného charakteru, absolútne neobvyklého.

Investovali sme energiu, profesionalitu a sny do tohto územia požehnaného bohmi a získali sme jedinečný výrobok, Morellino di Scansano nezameniteľný charakter v troch rôznych typológiách, musí byť odhalený a milovaný ako zem, z ktorej vzišiel.

Località Polveraia – 58054 Scansano (GR)
+39 0564 543111        

Terre Bianche

Poľnohospodárska firma Terre Bianche vznikla v roku 1980 na pomedzí oblastí Lange a Monferrato, na pahorkatých a bielych územiach najznámejších kopčekov tejto oblasti, rozkladá sa v katastri obce Castagnole Delle Lanze, obec leží presne na polceste medzi mestami Alba a Asti; v tejto malej obci sa obyvatelia z generácie na generáciu odjakživa venovali pestovaniu liesok a naši predkovia nám odovzdali tradíciu pestovania a zberu tých najlepších lieskovcov na svete.
V Terre Bianche sme sa rozhodli prejsť týmto chodníkom, nielen aby sme pokračovali v tradíciách našej krajiny, ale aby úsilie a námaha našich dedov a otcov boli ocenené; Terre Bianche je rodinná firma s hlbokými koreňmi v pestovaní liesok, prvé lieskovce zbierali s veľkým úsilím naši predkovia a nám zanechali dedičstvo obrovského významu.
V Terre Bianchevyužívame najmodernejšie inovácie, ktoré sú dnes k dispozícii, pestujeme a vyrábame lieskovec Piemonte IGP a remeselným spracovaním a surovinami najvyššej kvality vytvárame gurmánske špeciality jedinečnej chuti. Naše polia sú hlavne v katastri obce Castagnole delle Lanze (v Piemonte v okrese Asti), len minimálna časť sa nachádza v katastroch susediacich obcí. Pestujeme a staráme sa zhruba o 30 hektárov polí určených výlučne na pestovanie Lieskovca Piemonte IGP z Láng, ktoré nám od polovice augusta do polovice septembra prinášajú toto lahodné ovocie; zbierame naše Lieskovce Piemonte IGP z Láng modernými spôsobmi, naša úroda je niekoľkokrát kontrolovaná, aby sme vybrali len lieskovec najvyššej kvality a následne uskladňujeme úrodu v obrovských silách, pripravenú na ďalšie spracovanie.
Produkujeme Lieskový orech trojlaločný Piemonte IGP z Láng: je považovaný za výnimočný, má jedinečný a nezameniteľný tvar, je guľatý s tromi lalokmi, má chrumkavú masu a intenzívne sladkú chuť, vedia nám ho dožičiť len krásne biele polia v našej oblasti Láng a Monferrato.

Via G. Abbate n. 157 – 14054 Castagnole delle Lanze (AT)
+39 366 4492803        

Unaltro Caffè
Logo-Unaltro-CAFFE

UNALTRO vzniklo zo zápalu pre kávu, výsledku typickej talianskejtradície.

Naším cieľom je vytvoriť z každej šálky espressa neopakovateľný zážitok.

Náš team v UNALTRO sa neustále vzdeláva a študuje, aby lepšie vystihol komplex charakteristík jednotlivých odrôd káv z rôznych kútov sveta a aby ich dokázal pražiť a vytvoriť z nich jedinečnú zmes s dôrazom na maximálne ocenenie charakteristiky každého jedného zrnka.

Consorzio ASI – 80014 Giugliano in Campania (NA)
+39 081 215 3559        

        

Italy
Grosseto – Via Vinzaglio 22
+39 3315955406

Slovakia
Stará Vajnorská 17/A
831 04 Bratislava
+421 940657537


Ivrea (TO) – Via Jervis 77
(Palazzo Uffici Olivetti)

USA
1301 NE 7 Th street UNIT 204
Hallandale Beach – 33009 (Florida)
+1(754) 302-0036


Termini Imerese (PA) – C.da Tonnarella
+39 3482913978

        

Italy
Grosseto – Via Vinzaglio 22
+39 3315955406

 

Ivrea (TO) – Via Jervis 77
(Palazzo Uffici Olivetti)

 

Termini Imerese (PA) – C.da Tonnarella
+39 3482913978

Slovakia
Stará Vajnorská 17/A
831 04 Bratislava
+421 940657537

USA
1301 NE 7 Th street UNIT 204
Hallandale Beach – 33009 (Florida)
+1(754) 302-0036

© Copyright – Bolo Group Europe Srls

P.IVA 01703990539

© Copyright – Bolo Group Europe Srls

P.IVA 01703990539